bolak

Nejkrásnější otázka, odpověď a diskuzní příspěvek za rok 2012?

Podle vás…

PS: Tato otázka je věnována uživateli balca > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-maji-ty-nejhloupejsi-otazky-nejvice-hvezdicek-zajimava-otazka#discussion
Doplňuji:
Noták, to vás je tak málo? To vám za ten loňskej rok z odpovědí tak málo uvízlo v mysli?

Tak zatápejte, já přece vím že si ty otázky neukládáte do nějakýho wordovskýho dokumentu, ale alespoň pár se jich vám snad vybaví, nebo ne? ;)

Nejlepší odpověď
annas

Netvrdím, že je odpověď nejlepší, ale hodí se k otázce:

Otázka:
Proč je Babička považována za jedno ze základních významných děl české literatury?

Odpověď:
balca
ani jsem to nedočetl,nudné,stro­hé a o ničem .fuj

Další odpovědi
manon

Pro mne to byla asi tato otázka :)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-cem-by-slo-prenaset-meho-1-m-velikeho-ufounka-e-t-aby-mel-pri-transportu-pohodli-abych-si-ho-mohl-nosit-s-sebou

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-to-pro-mne-krasa-vratil-se-bolak-privitate-ho-se-mnou#discussion
já vytáhla tuto☺ hledala jsem tu
starší a je asi smazaná je mi líto..
Doplňuji:
přídávám ještě jednu pamatuju si, jak byla vymazaná
moje gratulace a pak to byl asi barbakan kdo mi přál ..
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/briketka10-je-opravdu-zlata-nezaregistroval-jsem-zadne-ovace-a-gratulace#dis­cussion

hanny 2

Tady jsem se hodně nasmála –

fcoop
Jak „se“ přišlo na to,že..?

když se šlehají bílky z vajec,vznikne sníh?
To si kdysi jednou takhle někdo řekl:„To jsem zvědav,co to udělá,když.....?“
Proč?

mosoj

Jednou se slepici rozbilo při nesení vajíčko.
Chtěla ho zahrabat a tak hrabe a hrabe.. a najednou kouká že lyžuje .

Doplňuji:
Hospodyňka to okoukala, slepici se to ale nelíbylo a od té doby funguje patentový úřad a OSA.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-prislo-na-to-ze

Drap

Ze všech těch perel, se snad ani vybrat nedá.

Pájo

Po vzoru některých kolegů (a tíhou argumentů :D ):

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nasli-jste-taky-neco-zajimaveho-ve-zdejsim-archivu-o-co-by-byla-skoda-se-nepodelit

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/privitali-byste-pro-dalsi-zpestreni-moznost-ankety-a-hlasovani-o-nejlepsi-otazku-polozenou-tady-na-odpovedi-cz

(jde o recesi a humor)

Wang

bolaku , bolaku… nebyl náhodou tohle nápad Páji???
Doufám, že to vyhlašujete společně.
Jinak by to bylo dost unfair.

radce

Při čtení některých dotazů a reakcí mne jen napadne, jestli zde je poradna nebo pobavna…

iceT

Za rok 2012 nevím,ale 100% vím,která to bude za rok 2013.....alespoň pro dnešek…

manon

radce: 2 v 1 – podle mne se to nevylučuje – když je třeba radit, raďme a ve zbytku času se bavme – nebo ne?
Ve škole se taky učí a stejně každý rád vzpomíná i na tu srandu kolem :)

briketka10

přitápíme přitápíme :)

bolak

Wang: pájo se tu myslím před několika měsíci ptal, jestli bychom byli pro, kdyby se na odpovědích zavedla funkce o nejlepší otázku měsíce

já se ho pak za čas ptal, jestli to nechce vyhlašovat sám a on mi odpověděl že ne, takže to je asi tak všechno, co k tomu jde říct :)

jinak na něco podobnýho už jsem se tu ptal před rokem, takže doufám že nechceš dodatečně obvinit i pája z opisování ;)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nasli-jste-taky-neco-zajimaveho-ve-zdejsim-archivu-o-co-by-byla-skoda-se-nepodelit

Pájo

Pánové, pánové klid… nenechte prchlivost svou cloumat Vaším majestátem! :D

  • no, ale zeptat jsi se bolaku, ještě jednou tedy mohl! … co by ti to udělalo… :D :D :D …když vidím, jak je to „úspěšná otázka“…horko těžko teď budu vymýšlet podobnou!!

(humor)

bolak

jak na tebe nedaj dopustit co? :) každá křivda prý bude tvrdě potrestána… a k večeru očekávám že ještě přijde masuka a zapíchne mi do voka tyčku od mikáda (žlutou)

Pájo

Už se rozcvičuje.. :D
Ty si vezmi večer plavecký brejle… pro jistotu!

Pájo

(proč žlutou?)
:o

briketka10

:D :D

bolak

protože žlutá bolí nejvíc

Pájo

:D

Pájo

Zásadně útočí černou… dokud si ji nezlomí.

manon

Pořád čekám, s čím se vytasíš, bolaku – Ty míváš vždy pěknou zásobu perel – máš? :) Dnes bychom to potřebovali – jinak díky amnestii budeme brzy zralí na anestezii…

bolak

Přece se nebudu chlubit vlastníma otázkama :) to by bylo trapnééééé, no ne? Všimni si že když někdo napíše ve své odpovědi „bolak má pravdu“ (a tu já mám vždycky(a to jsem ještě skromný)), tak se štítím mu dát boda, protože i když mám pravdu, tak to jako kdybych bodoval sám sebe… Proto sem založil tudle otázku/chatovací dotaz, abyste vybrali vy, ale teď koukám že se všickni sobecky hrabete jen v těch svojich :))

manon

Tak vytas nějakou ODPOVĚĎ na nějakou Tvoji otázku – to bude patřičně skromné a každý si řekne "No to je celej bolak, kluk jeden skromná… :) " (A s tou pravdou…jojo, už jsi mne odhalil, Michal a já jedno jsme :) )

briketka10

svojích, ále vo tobě, to není vůbec sobecký ty kecko !

briketka10

já taky Hhh..

hanulka11

to jsou kameňáky:D:D ani si to už nepamatuji, ale s tím ufounkem je to mazec .....

briketka10

ten Ufounek to jó a tak se jmenuje můj
kocourek o to víc se tu třískám smíchy ☺

manon

Nejenom že jsem se u toho vždy znovu a znovu řehtala, navíc mi to přijde hrozně hezké :) Nejkrásnější otázka :)

kapka

jdu hledat ve svém profilu… 😁