nejkrásnější lidé světa

Myslíte,že tohle jsou vážně nejkrásnější lidé světa? Ne,že by byli ošklivý, ale nejkrásnější mi určitě nepřijdou. Co myslíte, kdo je podle vás nejkrásnější člověk světa?
Doplňuji:
Sakra zapomněla jsem tam dát odkaz…
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/198847-nejkrasnejsim-lidem-sveta-vevodi-julia-robertsova-a-channing-tatum.html

Nejlepší odpověď
annas

Každý má jiné měřítko. I když mám Julii Robertsovou ráda jako herečku, na uvedené fotografii se mně nelíbí. Zřejmě ji hodnotili podle toho, co vyzařuje z jejích očí, co má skryté uvnitř. Proto není důležitý vzhled, ale vše ostatní.
Nevím, koho bych mezi nejkrásnější lidi zařadila.

Další odpovědi
vagra

Nemyslím si,že mají pravdu.
Jako každý spokojený rodič a prarodič,kriticky a objektivně prohlašuji:jsou to tři moje děti a čtyři vnoučata,hlavně pak ta nejmladší-Nanynka.

quentos

krása je něco natolik subjektivního, že vyhlásit někoho objektivně nejkrásnějším je bohapustý nesmysl a mrhání sponzorskými prostředky na zorganizování takovéto akce.

Pro mě byla, je a vždy bude nejkrásnější ženou, resp. člověkem na světě zpěvačka Ronna Reeves. Ona to ale před 10 lety s kariérou zabalila – jaká je pak šance, že ji navrhnou? Dokud kandidovala na titul Miss WonderBra, šance tu byla, teď už ani náhodou. Jak už tu bylo řečeno, jde taky o to, nakolik jsou tito lidé známí.
Nejjedovatější houba se dá objektivně posoudit podle obsahu jedu a počtu smrtelných otrav, které způsobila. Ale nejkrásnější člověk??

anonym

Nic proti těm 10.Jistě,že to nejsou žádná monstra.Hezcí lidé-to určitě.Ale jednoznačně nejhezčí? V této kategorii ale objektivita asi neexistuje.

Lucimia

Myslím, že na světe existuje mnoho stejně krásných možná i krásnějších lidí, jen protože nejsou slavní a viditelní, tak se o nich neví.

Klarisa

Takový člověk neexistuje podle mě.Podle mě je krásný ten,kdo má dobrou duši,protože takový vrah může být krásný,ale má zlou duši.

mapaf

Krása je o úhlu pohledu, neexistuje žádné měřítko krásy. Krása se nerodí ve věci která nám příde krásná, nýbrž v nás samotných jakožto pozorovatelích. Krása vlastně nexistuje, existuje jen to, zda se mi něco líbí. Pak pokuď se někomu nelíbíte třeba vy, jediné co si můžete říci, to on si kazí pohled na mě. (Komu se to nelíbí, ať si klobouk políbí :D)