Avatar uživatele
Sarrow

Nejhorší smrt

Jaká představa způsobu smrti vás nejvíce děsí?

Mě osobně asi představa, že by mě někdo vyhodil z helikoptéry z 50 metrů do středu oceánu, kdy bych prorazil vodní hladinu a můj zrak by se upřel na pár desítek metrů vzdáleného bílého žraloka, pak by mě voda opět vytlačila na vzduch, v absolutní bezmoci a obklopený vodou bych máchal rukama a hleděl do spalujícího slunce s čekáváním kdy a odkud se do mého těla zahryznou ostré zuby 7 metrů dlouhého predátora, kterému při vteřinách, kdy mě stáhne pod hladinu, kdy budou v drtivém sevření čelistí moje kosti praskat, střeva se linout z těla ven, hledět do očí bílého zabijáka zahalených rozplývající se krvi…
Nemluvě o návštěvě žaludku za vědomí… :D
Doplňuji:
Alesh > No dobře, řekněme tedy, z 10 metrů :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Tvoje představa nevyzrálého jedince by skončila již na tom, že kdybys spadl z 50 metrů do vody, tak již o tom dalším bys nevěděl, protože bys skončil skoro mrtvý v bezvědomí tím, jak by sis natloukl o vodní hladinu. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
franku

Mě spíše děsí,že nestihnu všechny svoje plány a přání .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

mě by děsilo dlouhé pozvolné umírání

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
patmull

Mě děsí představa smrti jaká byla popsána ve filmu The Passage (Cesta). Kde americký turista napůl omráčený prosil Mongolce až do poslední chvíle, když ho zrovna pomazávali tekutinou, která se používá při operacích a prosil, aby ho v tom tunelu neřezali za živa a nebrali mu jeho srdce, stejně jako to udělali před tím jeho kamarádovi. Navíc potom posloužily pro nějaké boháče v Londýně, takže to mělo hodně hořký konec. Kdo viděl film pochopí.
Doplňuji:
Opravuji se, film byl samozřejmě natočen v Maroku.

Upravil/a: patmull

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ano, být přivázaný a mít pod sebou bambus není zrovna příjemná vidina.

před 4079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

česílko, tys mě zabil! S tím bambusem je to jedna z mých dávných fantazií! Kde to bylo v Četě, jak Vietnamci máčeli vojáky v těch klecích a rostoucí bambusy taky využívali. :(( A taky si ještě dobře pamatuju, jak v nějakém Vinnetůovi indiáni ztrestali bílou tvář-padoucha shozením ze skály. A všichni ti indiáni seběhli dolů
a čekali padoucha s nastavenými oštěpy!

před 4079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sarow, moc prožíváš různé fantazie z virtuálního světa a tv. Nejhorší smrt by bylo asi pro každého zdlouhavé bolestivé umírání v osamocení. A to může
za neblahých okolností potkat každého z nás.

před 4079 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek