Avatar uživatele
anonym

Nejhorší dárky pod stromeček – které to jsou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, iceT před 4876 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

šampón nebo ponožky nebo prachy ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

prachy jak pro koho nejhorší -já je mám radši než nějaké překvapení ,to jsem pak opravdu překvapená
chlap asi prachy neocení , ale myslím,že mnoho žen ano

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/zhave-novinky/18966-darky-ktere-nastvou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

A nebo takové ty:
http://nd03.jxs­.cz/776/599/86309a690c_5­5225282_o2.jpg
když jich pak má dotyčný plnou skříň :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Nejhorší dárek jsem dostal ve svých 13.letech.Jako každý správný kluk té doby jsem si hrál s vláčky a stavěl kolejiště.Teta s babičkou mi před vánoci volaly ať si hlavně vezmu velkou tašku.Těšil jsem se co dostanu na rozšíření železnice.
Na to obrovské zklamání,když jsem z podstromečku vytáhl vyšívaný obraz motýla Emanuela se opravdu nedalo zapomenout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Když nad tím tak přemýšlím, tak mě vlastně nikdy žádnej dárek vyloženě nezklamal… i když se třeba dárce občas úplně netrefí, tak se mi snažil udělat radost a to je nejdůležitější. Peníze mi nevadí, třeba babička nám pravidelně dává už několikatery Vánoce obálku – na nákupy se nikam nedostane a ví, že to využijeme bohatě. Ale asi bych nemohla mít pod stromkem jen pět tisíc a dělej si s tím, co chceš.
Jo, jen jednou se sekly kamarádky, když mi věnovaly elektrickou svíčku na baterky, co vypadala (a možná asi byla) jako hřbitovní – já jsem svou láskou ke svíčkám proslulá, tak to chtěly trošku obměnit. Jenže jim nedošlo, že mě na svíčkách bere právě ten živej oheň… :o) Ale zasmály jsme se a dárek putoval na polici, kde stojí jako výstraha dodnes. Takže co :o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek