Nejhorší dárky pod stromeček – které to jsou?

Odpovědi
mojitek

šampón nebo ponožky nebo prachy ☹

hanulka11

prachy jak pro koho nejhorší -já je mám radši než nějaké překvapení ,to jsem pak opravdu překvapená
chlap asi prachy neocení , ale myslím,že mnoho žen ano

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/zhave-novinky/18966-darky-ktere-nastvou

Miroslavst

A nebo takové ty:
http://nd03.jxs­.cz/776/599/86309a690c_5­5225282_o2.jpg
když jich pak má dotyčný plnou skříň :D

janek66

Nejhorší dárek jsem dostal ve svých 13.letech.Jako každý správný kluk té doby jsem si hrál s vláčky a stavěl kolejiště.Teta s babičkou mi před vánoci volaly ať si hlavně vezmu velkou tašku.Těšil jsem se co dostanu na rozšíření železnice.
Na to obrovské zklamání,když jsem z podstromečku vytáhl vyšívaný obraz motýla Emanuela se opravdu nedalo zapomenout.

Terryle

Když nad tím tak přemýšlím, tak mě vlastně nikdy žádnej dárek vyloženě nezklamal… i když se třeba dárce občas úplně netrefí, tak se mi snažil udělat radost a to je nejdůležitější. Peníze mi nevadí, třeba babička nám pravidelně dává už několikatery Vánoce obálku – na nákupy se nikam nedostane a ví, že to využijeme bohatě. Ale asi bych nemohla mít pod stromkem jen pět tisíc a dělej si s tím, co chceš.
Jo, jen jednou se sekly kamarádky, když mi věnovaly elektrickou svíčku na baterky, co vypadala (a možná asi byla) jako hřbitovní – já jsem svou láskou ke svíčkám proslulá, tak to chtěly trošku obměnit. Jenže jim nedošlo, že mě na svíčkách bere právě ten živej oheň… :o) Ale zasmály jsme se a dárek putoval na polici, kde stojí jako výstraha dodnes. Takže co :o)