Rozamunda

nejhezčí místo na světě a v ČR ?

Nejlepší odpověď
Drap

Stejná otázka jak s tím psem. Každému se přece líbí něco jiného, a každý upřednostňuje něco jiného.

Další odpovědi
anonym

Doma, až pak následují další místa po zeměkouli.

Sarrow

Kdekoliv u ohně s přáteli, kytarou a noční oblohou plnou hvězd…
Doplňuji:
Na takových místech se cítím nejlépe, ale nejkrásnější nevím…

Lamalam

Takových míst znám stovky, možná tisíce.

da ny

Tam, kde jsi doma a kde máš přátelé, pak je jedno, v kterém koutě světa jsi..

hippeace

svět nevím a čr? Pro mě jsou to každopádně Karlovy Vary

lota

Svět tak neznám, takže si netroufám soudit, u nás určitě jedno z nejkrásnějších míst – Labské pískovce.

petra15

Cesilko, dekuji za konktretnost, tu bychom meli mit stale na pameti a ne „kdekoliv“ ci „takovych“