Avatar uživatele
bolak

Nejhezčí jméno podle vás?

české & křestní

(a nepiště že bolak, já vím že to láká, ale opravdu, to v kalendáři nenajdete)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Drap, 50centes před 4297 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Přece to moje, to dá rozum.
Doplňuji:
Jsem zastáncem tradičních českých jmen. A každé jméno je hezké, pokud se pěkně říká.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

z dívčích Zuzana a z klučičích Jakub, a pak ještě Kočkopes

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kohut57

Vždy musí jméno sedět k příjmení . Někdy se rodiče tragicky podepíší výběrem, jako, Nikolas Topolánek,chudák kluk, nebo Jolka Krásná,či Margarita Paroubková, taky děs.
Doplňuji:
Lepší už je jen Sandokan Demeter.

Upravil/a: Kohut57

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Já budu možná za magora, ale mně se strašně líbí jméno Vincent…ale svýmu eventuelnímu dítěti bych ho nikdy nedala, protože by to lidi trapně komolili na Vincka. Jinak se mi moc líbí Dan. Z ženských asi nejvíc takový ty klasický jako Hana, Ema a tak, ale tam už nejsem nijak extra přesvědčená. Mám ráda svoje vlastní jméno…Šárka. Jsem ráda, že mi mamča věnovala pravý staroslovanský jméno, jelikož si starých národů vážim a rozhodně bych nechtěla být jménem nějak označená křesťanskou vírou. Stačí mi bohatě to, že jsem pokřťená, aniž bych chtěla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Držím se hesla, že každé jméno je hezké, když se hezky řekne. Ale líbí se mi Katuška, Verunka a Kuba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
50centes

Coldozar Broadus
Doplňuji:
český se mi nelíbí sorry

Upravil/a: 50centes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brusinka

Pro kluka Vojta, Vítek, Mikuláš, Tobiáš (a další), pro holku Anička, Amálka… Celkově se mi líbí mnohem víc klučičích než holčičích :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek