Avatar uživatele
quentos

Nejen pro Lucijej – jak se vám včera líbili Cranberries? ;{)>

Koncert jsem si užil plnými doušky a sestra taky, oba nás trochu zklamalo jenom to, že nezahráli naše dva nejvoblíbenější fláky (což vynahradili řadou „skoro nejvoblíbenějších“) a že v aréně měli kosu. Kdybych se furt byl nezalejval něčím horkým, nevím, jak bych to byl dal. Nejdřív dva grogy a pak jsem radši pokračoval v čajích a horkém ovoci, abych nebyl vožralej ;{)> tak jako tak další do sbírky nezapomenutelných zážitků a letos již třetí splněný hudební sen po březnovém koncertě Lary Fabian a červencovém vystoupení Alanis Morissette na Colours of Ostrava ;{)>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym, Lucijej, briketka10, anonym před 4154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Moc mě mrzelo, že nebyli v Ostravě a hlavně; – že jsem si předprodeje lístků všimla, až když byly vyprodané (a talent na odkupování od jiných, kteří se tam nemůžou dostat, to opravdu nejsem). Tak můžu doufat na další léta, jsou pro mě jako skupina hvězdou na černém nebi a nevidět je naživo, to by mě zamrzelo. Byť si budu muset nějakou dobu počkat. :-X
Tudíž doufám, že sis to užil, Quentosi, i za mě! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

To je milé, že sis vzpomněl :o)

Leč nakonec jsem tam nebyla – dostihly mě jisté povinnosti, takže jsem lístek postoupila kamarádovi a ten je na telefonu ještě od včerejška nedostupný, takže si to zřejmě moc užil :o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek