Nejede to na dvd na pocitaci ano.Na dvd je mozno prohlednout pouze fotky nic vic.

Nejlepší odpověď
anonym

ne každý DVD přehrávač umí přehrávat všechny obvyklé video formáty, patrně máte smůlu a zakoupil jste jeden z těch méně schopných DVD přehrávačů … zkuste zjistit v jakém formátu je video stream uvnitř avi souboru (umí to zjistit program AviDemux v menu Soubor->Informace… )

v tom samém programu se můžete pokusit video převést na obvyklý formát XviD/MP3/AVI se kterým by si DVD přehrávač mohl poradit.

Další odpovědi
Michal Kole

Nejspíše je film v nějakém formátu, které DVD nezná
Doplňuji:
Nainstalujte si program MediaInfo a s jeho pomocí http://mediain­fo.sourceforge­.net/cs zjistěte jakého je videosoubor formátu

mosoj

Jak píše ge0rge. Je smutné, že teprve třetí otázkou se objasňuje o jaký problém jde.