Joyyy

Nejede mi zvuk v notebooku kdyz dam to konektoru sluchatka. POradi mi nekdo proc?

Odpovědi
peterd108

Na vině jsou buď sluchátka nebo notebook. Zkus si to zkontrolovat u odborníka.
Doplňuji:

Odpověď na mou otazku o bez. klavesnici a mysi.

anonym

… a nebo není konektor zasunutý na doraz. I to se stává.

Bedy

Do jakého konektoru jste sluchátka zapojil? Doufám, že do zeleného (nebo vedle označeného ikonkou sluchátek či reprákem).
Mimochodem – fungují tam jiná sluchátka nebo repráky?
Jaký operační systém máte v tom noteooku?

Ella

nemáte ztlumený zvuk na sluchátkách? i to se mi stalo…
zkontrolujte v nastaveních…

Joyyy

Ano zapojil sem je do konektoru pro sluchátka. Jiná sluchátka taky nefungují,repráky nevím. Windows 7

Joyyy

Ano konektor je zasunutý pořádně

Joyyy

Sluchátka jsou úplně nové tak nevím jaká v nich může být chyba,dával sem tam jeste jedny a ty taky nejely. Oboje mi jedou v mobilu. Ptam se zamerne tady abych nemusel k odbornikovi.