Kachninka :P

Nejede mi mikrofon..co s tim ? :(

Dneska jsem přišla na skype, kamarád mi zavolal a neslyšel mě?! Přitom včera uplně na pohodu :( zkoušela sem to přes různá nastavení a nic :(..restartovala sem i PC a nic :( znamená to, že je po něm? Děkuji za pomoc ;) …PS: Doufám, že se rozjede :)..:( jo, a nevěděla sem kam to zařadit ;D..

Odpovědi
sabik11

No tak jestli máš PC , tak ho zkus vypojit a znovu zapojit,ale jestli notebook,tak běž na skype→ zobrazit videa s nápovědou ( v pravo někde nahoře,né uplně ) → nastavte si zvukové vybavení → mikrofon … tam se dozvíte problém 😉 vlastně to může jít i u PC

Myšák V.

Zkuste echo službu.Je ve vašem seznamu.Ozve se vám ženský hlas a pípne jako záznamník.Po opětovném pípnutí se vám přehraje hovor.je to jako zkouška spojení.Jestli se tam slyšíte tak není závada na vašem PC)))

Ella

Nevytrhla (nezavadila)jste například omylem USB mikrofonu z počítače?