aramah

Nejdřív spálený modem pak síťová karta a teď monitor

Na monitoru mám černý pruh ale jen když mám monitor vklidu musím vypnout počítač a znovu zapnout ale po chvíli je to zase. Snad nsbudu muset kupovat nový děkuji.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Nepřipadá mi to jako žádná typická závada, ale může jít o špatný kontakt signálních vodičů, které jdou přímo do displeje. Nedošlo k nějakému nárazu? Chtělo by to pohled dovnitř.

Ano, jak říká Lajoš, mohlo by to být způsobeno přehozením fáze a nulovacího vodiče. Nechte si to zkontrolovat elektrikářem, jestli nemáte přehozeny tyto kontakty v zásuvce.

Další odpovědi
Lajoš

Zdravím, ak máte tlačiareň /tiskárnu/ dajte si skontrolovať či nie je zapojená do opačnej fázy v zástrčke. Niečo podobné sa mi stalo vyhorel mi zdroj a grafika tým, že tlačiareň mala prehodenú fázu.

elektrikář

¨Pozor na starší rozdvojky přehazují fázi do druhé dírky, mně tak potom tloukla voda v pračce