januli

nejdou spustit programy

po přeinstlaci os mi nejdou z cd doinstalovat programy,např. office,ikdyž to stáhnu z inter. ,v obou případech se mi to zobrazí v adobe readru a nevím,přes jaký program to mám otevřít. děkuji

Odpovědi
honza19hk

1: nejdřív v jakém OS.(co to máš za systém?? )pokud nejsou programy kompatibilní s OS tak je nenainstaluješ nebo ano,ale nepůjdou.

2. V adobe readeru se otevírají pouze soubory v PDFA (jemu podobné) což istalační soubor rozhodně není. Musíš spustit instalaci daného programu přes instalační ikonu,ovšem ne přes AR.nebo u většiny pragramů bývá soubor „readme“(je to textový soubor,ale ne PDF) a tam najdeš postup instalace i její rozpis,popř SW a HW požadavky.
Doplňuji:
oprava: soubory PDF (a jemu podobné)