stryda

Nejdou my spustit na webu hry, kulecnik

Při spusteni hry se hra nacte při hledani soupere se pochvíli hledani soupere hra vrati na začátek nahlasi my prohru a sebrani cecek.Stale se také objevuje chybna syntaxe jenom u hry kulecnik.Dela to na prohlizeci seznam i googlu.Nekdy všechno proběhne bez problemu.Kde je chyba.Dik

Nejlepší odpověď
Bedy

Seznam žádný svůj prohlížeč nemá, takže netuším, co jste použil za prohlížeč.
Každopádně je možné, že v počítači je něco nechtěného, tak Vás požádám o to, abyste mi poslal výpis z programu Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – a ten mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz