norek

Nejdou mi utevřít žádné stažené soubory. Ještě nedávno mi to šlo a asi 14 dní to nejde.

Mám mít na to specoalní program.Mám Windows Vista basic.

Nejlepší odpověď
IK

Zřejmě nemáš k formátům stažených souborů příslušnou asociaci. To je, že tvůj počítač neví jakým programem soubor otevřít.

  1. Pokud jsi již dřív soubory se stejnými příponami ve svém programu otevírala, je možné že jsou soubory poškozené, mohlo se přerušit připojení při stahování. Zkus otevřít příslušný program a soubory otevřít z něho. (předpokládám že jsi je otevírala jen dvojklikem na soubor) Pak ti program řekne co o nepřístupném souboru zjistil vlastní informační cedulkou.
  2. Pokud nejdou otevřít soubory dříve již otevřené, bude něco s programem.

Můj táta občas vyhodí do koše půlku operačního systému 🙂 prostě ňáký soubory co nikdy nepotřeboval.

Další odpovědi
player242

Začneme těma Vistama. Ono ve Vistě ti nejde otevřít 30% všech věcí. Takže pokud to nevyřeší to co napsal IK tak mrkni na net a když ani ten nepomůže jdi si radší pro XPéčka za pakatel z Aukra nebo si kup W7 či XP2012 a nebo stáhni popřípadě kup Linux, ale ten nedoporučuji někomu kdo moc neumí ani natěch Windousech. :D:P Hodně štěstí s hledáním problému.