SEMPAKO

Proč mi nejdou mi stránky jako např: www.facebook.com, www.youtube.com, google,…?

Ahoj, od 19.12 mi nejdou stránky jako sou nahoře vypsány, když chci jít na fb musím jít přes m.facebok.com Zkoušel jsem to i na Wi-Fi i na mobilním internetu v PC, myslím si že to bude počítačem ale nevím to jistě… Není možné že je nějak špatně nakonfigurovaný? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Quimby

Smaž cache, cookies…
Ujisti se, že nemáš dané stránky blokované nějakým pluginem v prohlížeci…

Zmačkni Windows key + X, otevře se ti konzole, napiš tam „ipconfig /flushdns“ bez uvozovek.
Snad by to mohlo pomoct, smaže to mezipamět a počítač zažádá o nové adresy.

dnb

U facebooku vím, že se zobrazí v mobilní verzi jedině tehdy, kdy je vypnutý javascript prohlížeče a pak se v kombinaci se staršími verzemi prohlížečů a OS, nechtějí zobrazovat ani ostatní na javascriptu závislé stránky.

Takže zkus v nastavení prohlížeče povolit spouštění JavaScriptu a pokud to nepomůže nebo ho máš zapnutý a i přesto to nelze, protože chyba může být jinde, doporučuji přeinstalovat nebo si nainstalovat jiný prohlížeč.

Tuším že máš buď Win XP, nebo nemáš povolené automatické aktualizace.