Nejdou mi rozbalit v emailu zprávy, které jsou označeny ppt a doc. Jaký program si musím stáhnout ? Děkuji.

Nejlepší odpověď
rynek878

Program PowerPoint Viewer umožňuje spouštění plnohodnotných prezentací (včetně prezentací chráněných heslem) bez nainstalování programu PowerPoint. PowerPoint Viewer umožňuje prezentace spouštět a tisknout, nelze je však upravovat.
zde je link:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/po­werpoint-viewer/

Další odpovědi
anonym

OpenOffice.org 3.0 Je to dobrý program a zcela zdarma.

annas

Používám rovněž gmail. Nemám s otvíráním příloh žádný problém stejně tak, jak uvádí Lotty. Ale mnohokrát se mně stalo, že známí, jimž jsem z gmailu psala, dostali mou zprávu do SPAMu, jak později zjistili. Marně jsem totiž čekala na jejich odpověď.

GangstaHelper

doc je soubor dokumentu. Tuto příponu používá třeba Microsoft Word.

K otevření můžete také použít program Word Viewer, který je zdarma.

http://www.mi­crosoft.com/dow­nloads/detail­s.aspx?Displa­yLang=cs&Fami­lyID=3657ce88-7cfa-457a-9aec-f4f827f20cac

Lotty

Doporučím ještě jednu možnost. Pořiďte si GMAIL. Ten má online programy, které dokáží rozbalit jakoukoliv přílohu a zrovna ji v prohlížeči otevře. Takhle si rovnou můžete zobrazit došlé přílohy (pokud jsou v .ppt, .doc, .xls (Excelovské tabulky). Je to výborný pomocník při každodenní práci s poštou, navíc se nemusíte bát toho, že byste při stahování přílohy byl napaden viry a jiným harampádím, jelikož účet u Gmailu má dokonalý antispam, který vaši poštu a přílohy bezpečně chrání. Osobně bych vám tedy doporučila zřídit si účet na gmail.com a pak přesměrovat poštu, která vám chodí do vaší současné schránky na novou adresu. Pokud si nechcete přesměrovávat poštu na jiný e-mailový účet, nezbývá vám nic jiného, než stáhnout programy, které umožňují prohlížení příloh, přičemž riskujete to, že by vás mohl ohrozit vir, který se nenápadně do přílohy dostal. Zdarma je i takový DOC Wiever. Ke stažení lze použít oblíbený programový server slunečnici.cz.

lukino185

microsoft world.doc
nebo
power point, který si můžete sáhnout na: http://www.slu­necnice.cz/sw/po­werpoint-viewer/stahnout/