vivatis

Nejdou mi přehrávat videa OD youtube

Dobrý den, mám určitý problém, že mi nejdou přehrávat videa od youtube třeba vložené na nějakém webu a nebo na facebooku.Přímo na youtube.com mi však videa jdou přehrávat úplně v pohodě a dříve mi to šlo i na fb a ostatních stránkách také v pohodě.Zajímá mně jestli to mám jen já nebo i vy a popřípadě co s tím. :D Děkujo

Odpovědi
huxa

mě to jde. Zkus updatnůt flash či změnit prohlížeč

Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč? To je zásadní otázka.
No pro jistotu bych si vyžádal výpis z programu Hijackthis a Security Check, jeslti tam nemáte nějakou potvoru, která by to přehrávání na cizích stránkách mohla blokovat – vím, že to dělají třeba některé toolbary.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem nebo do diskuze (sjeďte dolů a tam klikněte na Přidat názor).

Security Check stáhnete zde: http://screen317­.spywareinfofo­rum.org/Securi­tyCheck.exe
Po spuštění stiskněte Enter, chvilinku počkejte (kontrola by měla trvat chvilinku, tak minutku-dvě) a poté se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem a nebo do tý diskuze.

vivatis

Problém jsem již vyřešil, ale i tak děkuji za váš čas.