iwetax

Nejdou mi nainstalovat aktualizace pro počítač

Nevím co s tím počítačem mám. Mám upozornění na 6 aktualizací a už jsem to zkoušela nějakých osumkrát a pořád nic. Vždy jsem aktualizace nainstalovala a vždy se mi oběvilo po restartu další upozornění. Nemůžu mít v počítači nějakej vir? Antivirus mám ESET, kontroloval celí počítač i po restartu a nic nenašel.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jaký máte operační systém?

Zkuste smazat složku Softwaredistri­bution ve složce Windows je to něco jako mezipaměť pro aktualizace.

a stáhnete aktualizace přes Start > Windows Update

Pokud to nepomůže, obává se, že budete muset přeinstalovatv Windows.

Ono jak se to nabaluje na sebe tak nějaká aktualizce zapomněla udělat záznam v registru (databáze, kam si Windows ukládá svoji konfiguraci) a proto se pořád nabízí

Hlada

Jaký máte zvolený způsob instalace aktualizací? Je upozornění na stejné, které už byly nainstatované?