qidal

Nejdou mi načíst cd v počítači.

Ahoj, když dám cd do počítače, tak se vůbec nic nestane, nejde najít ani v „Tento počítač“. Nevíte co může být špatně?
Doplňuji:
Jojo, v jinym PC cd jde načíst.

Nejlepší odpověď
anonym

V jiném počítači se to CD načte?
Pokud ano, je problém s touto CD mechanikou nebo jejím datovým připojením.
Pokud ne, je vadné CD…
Doplňuji:
Tak v tom počítači vyzkoušej ještě jiné CD – pokud taky nepůjde, pak

  1. otevřít počítač a zkontrolovat datový kabel k CD (vysunout a zasunout zpět)
  2. vyčistit mechaniku (buďto čistícím CD, ale lépe je ji vyndat, otevřít a isopropylem vyčistit opriku)
  3. vyměnit mechaniku