Larissa

Nejdou mi číst HTML kódy, pokoušela jsem se nainstalovat Javu – zase, ale nic. Prý Error. Prosím, pomoc.

neobejdu
Doplňuji:
A jak tedy udělám, aby se mi webovky neobjevovaly v HTML, ale v normálu?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

HTML kód a Java kód jsou 2 ROZDÍlNÉ programovací jazyky.

HTML je kód pouze pri internetový prohlížeč a říká, jak má zobrazit webovou stránku.

Java je programovací jazyk pro tvorbu „spustitelných“ programů (i když nemají koncovku exe).

Máš asi nějakou špatnou asociaci souborů.

Klikni na HTML soubor pravým tlačítkem myši, vyber spustit v programu, zatrhnu "Vždy spouštět v tomto programu a vyber internetový prohlížeč, např. Internet Explorer.

Pokud není ikonka v dialogovém okně vyber k němu cestu je v Program Files\Internet Explorer\iexplo­rer.exe