oskar

Nejdou mi…

stahovat písničky z mp3.net,děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Kliknu na:stahnout písničku a ono mi to jenom přehraje a neuloží se to do počítače.

Nejlepší odpověď
quentos

odpověď na co? nevidím otázku.

Je to podobné jako „nejede mi auto, poraďte.“ Příčin může být nespočet.

to se mi stává taky, zkuste na písničku kliknout pravým tlačítkem a zvolit možnost „uložit cíl jako“ (.. a vybrat příslušný typ souboru), bude to jistější.

Další odpovědi
rybíz

Myslím, že je tam potřeba se přihlásit. Zkuste: MP3 zdarma ke stažení, MP3 na druhou, nejlepší jsou teledyski.info ( obrovské množství písní od různých zpěváků a skupin ).

panenka

Quentosi oskar se ptá proč mu nejdou stahovat písničky z mp3 do počítače já jsem jeho otázku pochopila.