quentos

Nejde zvuk, kde je chyba? Políčko „ztlumit“ zaškrtnuté není.

Náhlé zjištění po přijetí PC z5 ze servisu. Hudba se tváří, že hraje, ale není slyšet.
Doplňuji:
to jsem právě všechno proved, nic naplat :{/>

Nejlepší odpověď
beer

Start – Ovládací panely – Zvuky
a tam zkontrolovat hlasitost, nastavit. Případně tam rovněž zkontrolovat zvukový HW, opravit (poradce při potížích).

Další odpovědi
tom004

Třeba,je to úplná hloupost,ale stalo se mi totéž,cca -rok.Všechno,včetně AV-metru,na obrazovce fungovalo,ale zvuk žádný.Náhodou­,přišlo ze Slunečnice,avízo,na nový balík kodeků.Po jejich stažení,se zvuk normálně „vrátil“.Jenom,do dneška nevím,jestli to s těmi kodeky souviselo.Když to po vyčerpání možností,nepůjde,za zkoušku nic,nedáš. :)

gnosis

taky muzou byt repraky ve spatne dire, mela by byt svetle zelena.
Doplňuji:
jak pise tom, taky to muze byt kodekama, mozna bude treba stahnout aktualni.
google – codec

www

Pokud nic nepomáhá, ani Poradce při potížích – zbývá servis ☹
Možná ale ještě někoho cosi napadne 😉
Pozor ale, máš to čerstvě ze servisu, tak moc nepřeháněj !

Hlada

Podívejte se do Správce zařízení, jestli není na řadiči zvuku žlutý trojúhelník. Je možné, že není nainstalovaný ovladač zvukové karty. Zkuste ho přeinstalovat z CD k základní desce nebo z webu výrobce.
Kodeky jsou také dobrý tip, pokud nejdou přehrávat např. filmy. Zkuste proto nejdřív systémové zvuky, které další kodeky nepotřebují.

arygnoc

měl jsem podobný problém.
pomohla až přeinstalace ovladačů a Realtek HD (správce zvuku).

emba5

Ještě může být špatně nastavené zařízení pro přehrávání ovládací panely-zvuk a nastavit zařízení pro přehr.

quentos

tom004: dík, vyzkouším…

tom004

Hlavně,aby to k něčemu bylo.Mohla to být,opravdu náhoda.

quentos

zkouším-li to zapojit a znovu připojit, ptá se mě to jak blbec, které zařízení bylo připojeno, a předem zaškrtává „výstup vnějšího zdroje“ namísto „reproduktoru“. Zkoušel jsem to tak nechat i zaškrtnutí přeonačit na reproduktor, taky nic

quentos

ve světlezelené to taky je …