SonsyMite

Nejde zapnout PC

po te co jsem si do něj dal novou zvukovku 4World 05363.
Uslotu sviti kontrololka SB PWR.
Prosim odpovedi pouze na mou otzazku.
predem dekuji

Odpovědi
Michal Kole

Buď není kompatibilní s deskou nebo je blbě zasunutá nebo je nějaký špatný kontakt – vyčistit konektory

bolak

Nebo jsi hrábnul někam kam si neměl. Zkus ji vyndat a zkus to zapnout znova bez karty, jestli to bude fungovat.
Pokud jo, tak:

  1. Nemusí bejt úplně zasunutá. > Řešení, přitlač na ni.
  2. Může bejt vadnej slot. > Řešení: vraž ji do jinýho slotu
  3. Může bejt vadná karta. > Řešení: dojdi ji do obchodu vyměnit
  4. Jak říká pan Kolesa, TEORETICKY nemusí být kompatibilní s MB > Řešení: Dojít do obchodu a vybrat jinou.

To že není kompatibilní s deskou poznáš jednoduše tak že ji otestuješ v jiným počítači, ale může nastat situace že i v tom druhým počítači bude nekompatibilní deska, tím pádem nevyřešíš nic :)
Nejlepší by bylo zavolat do obchodu a zeptat se jestli je nebo není, ale to už jsi se měl zeptat před tím než jsi nakoupil.

Hoď sem jméno a parametry desky.