nejde to přibrat!! =((

.. to se vám lehko řekne ale ja každej den 5x jím a hodně piju a niic..
nemám menstruci a sem fakt z toho zničená...
byla sem u sveho doktora na 13-leté prohlídce a nic mmi neřekl... jen takové to mohla by si to kilčo trochu přibrat ale víc se o to nezajímal...x((
Doplňuji:
je mi 14let 158 cm 39-40 kg
není to normální =(( když to řeknu mamce řekne mi že sem ve vývinu to já vím taky že sem ve vývinu! ae přece neni normlání abych byla v 8 třídě a to sem šla o rok pozdějc a nemít menstruci... nemít prsaa.. každej kdo mě vidí řekne si tam má 30 kg i s postelí.. na tuhle větu sem fakt alergická =( nevím jak dáál... poradte mi jakej jídelnicek mám mít? x(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

jsi v puberte ... telo se jeste vyvine

Bronzový

Nebuď z toho tak zničená,jednou budeš ještě vzpomínat až budeš mít normálních 60,65 kilo a tvé kamarádky metrák...

Pokročilý

hele taková problém jsem měla taky!!! Jenže mně
doktorka vyhrožovala ozdravovnou... Musela jsem pít speciální nápoje - zeptej se na ně v lékárně.

Ahoj.Neboj určitě přibereš,měla jsem stejný problém 45kg/158cm ještě 1.rok na střední škole a v 17letech jsem dostala menzes-bez bolesti,přibrala a vyrostla.Ve 4r jsem šla 2na ples,protože jsem byla druhá nejvyšší ze třídy 172/58kg,nic jsem proto zvláštního nedělala,hlavně se nesmíš trápit hodně jde o psychiku.Snaž se jíst všechno,dost pít a hlavně být v pohodě.Vím,že to není lehké,ale je to tak.

Zlatý

zkus více jíst po malých porcích.na ostatních se vykašli a hlavně se nestresuj to dokáže udělat taky svý.zkrátka bud v pohodě.co se týče jídelníčku tak bych ti poradila ráno nějaké pečivo s máslem s paprikou nebo rajčatem, můžeš i jogurt nebo třeba loupák koblih na pití si dej čaj nebo kakao.
k obědu:rýže s masem a omáčkou
kuře s bramborama skrátka normální hlavní chod.(ryby,kuřecí maso s přílohou,špenát....
ke svačině:rohlík s máslem a salámem,nebo třeba i buchtu záleží na tvé chuti.
a k večeři: pečivo, jogurty, . . . . . záleží opravdu na tobě hlavně se nut jezt

Pokročilý

Já jsem byla ve 14 také štíhlá,myslím,že přiberete později.A když ne,tak buďte ráda,já zase nemůžu z hubnout.Já ikdyž jím 5x denně nehudbnu,ale nemůžu moc pít nějak to nejde,vím,že když vypiju víc jak 2 litry,tak hubnu.Možná byste měla mín pít a jíst hodně kalorická jídla.Moje dcera ta je taky hubená a to jí sladké od rána do večera a nikdo nechápem,že nepřibere.Druhá dcera zase moc nejí a je tlustší.V čem to je,je záhada.Tím se moc netrapte,nestresujte se.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.