SEMPAKO

Nejde to nějak nastavit aby se můj telefon při zapnutí dat nesekal?

Mám telefon s Androidem 4.2.2 a pokaždé když zapnu mobilní data tak se hodně seká. Když jsou data vypnutá tak se neseká vůbec. Nejde to nějak udělat aby se nesekal? Aplikace nainstalované mám jenom Hill Climb Racing, Překladač Aj-Čj Offline, Pou, Facebook Lite (http://bit.ly/1BU­WUwW), Messenger, OneDrive

Odpovědi
strox

Většina těch aplikací zřejmě běží na pozádí a v okamžiku kdy se připojíte k datům (mobilní data nebo wifi, je to jedno), začnou olyzovat služby na netu, hledat aktualizce, přihlašovat se atp. Obecně by to neměl být problém. Jenže, záleží co máte za mobil – jak výkonný, kolik jader atd. a taky jaké máte připojení.
Když se telefon seká, tak má buď málo výkonu nebo v něm běží moc náročných věcí (nebo kombinace obojího). Na mým starým telefonu s jednojádrem jsem třeba aplikaci facebook vůbec nemohl mít – telefon to úplně vyřídilo…
Takže k nějakému soudu je potřeba víc informací z Vaší strany :)