MrGandy2

Nejde spustit PC (MrGandy)

Zdravím, nejde mi spustit PC. Mám windows xp a prostě to nenaběhne. Je tam ta uvodni obrazovka, se temi pismeny, jak rychle mizi a pak to skoci na : loading operatin system

  • to po chvili zmizi a nic se nedeje.

Zkoušel jsem přez F8, normální spuštění a pak poslední spuštní ( kdy by to mělo vrátit nové soubory do puvodniho stavu)

Pred tim sem Pc cistil. V ccleaner jsem daval vycistit volne misto a pak v PC defragmentaci – kterou sem nedodelal.

Nejlepší odpověď
Hlada

Tady nejspíš pomůže už jen přeinstalace. Zkuste ještě opravu pomocí instalačního média. Zadejte v BIOSu bootování z mechaniky, postupujte jako při instalaci. Po odsouhlasení licenčních podmínek zadejte opravu volbou R. Někdy to pomůže.

Další odpovědi
led

Skuste pomocou F8 núdzový režim.
Dokončite defragment a reštartujte do normálneho režimu.
Ak ste nekorektne ukončil defragmentaciu súbory môžu byť poškodené.
PS.
Každú úpravu systému treba dokončiť alebo korektne zrušiť. Hlavne zálohovať systém pred každou úpravou, aby ho bolo možné obnoviť.