bojnik1

Nejde spustit obnovení systému

Mám Win.7 přestalo mi jít zničeho nic obnovení systému.Zkoušel jsem všechno možné podle rad a nic .Nevíte někdo nějaký fígl,kromě přeinstalace?Sca­nování sfc/scannow našlo CBS nevím co s tím,jinak je vše v pořádku počítač jde jak hodinky.Díky moc za rady!

Nejlepší odpověď
Bedy

Jak Vám nejde spustit to Obnovení systému? Vyhazuje to nějakou chybu, hlášku nebo se to prostě vůbec nespustí? A proč potřebujete obnovit počítač?