Thor841

Nejde spustit hra – Asi ovladač

Ahoj všem, prosím o radu. Kamarád kamioňák chce do NTB nahrát nějaké starší hry. Nainstaloval jsem mu NHL 09 a FIFA O9. U NHLka to píše Your 3D accelerator car and/or your video card could not be inicialized properly. Please update the drivers for your 3D and/or video card. Contact your manufacturer to obtain the latest drivers. V druhém případě Requires Hardware Graphics Acceleration. Tak že to chce jaký si ovladač na grafiku. Ale nevím jaký, nějaký jsem stáhl, ale výsledek je stejný. Grafika je ATI RADEON XPRESS 200M. OS je WIN7 32bit.
Děkuji za pomoc

Odpovědi
robosobo

Zkus stáhnout tohle, jsou z roku 2010, takže nejnovější. http://www2.a­ti.com/driver­s/10-2_legacy_vista32-64_wdm.exe
Pokud to nebude fungovat, tak koupit nový NTB nebo stolní PC. (toho vista v odkazu si nevšímej, zadal jsem win7 32bit, asi nějaké univerzální)