Nejde se připojit k internetu

při zapnutí Exploreru se mi objeví pouze hláška: Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku. Podotýkám že jde o nový netbook a snažím se zapnout internet-co dělám špatně?? Předem děkuji za podrobné odpovědi

Nejlepší odpověď
Michal Kole

nejdříve se musíte připojit k síti.

Máte kabelový internet to musíte připojit kabel od zásuvky co máte někde na zdi nebo od ADSL modemu do konektoru co máte na notebooku (má přibližně čvercový tvar a má 8 kontaktů)

Možná budete muset ještě nastavit IP, DNS, bránu
Nebo pokud máte bezdrátový, tak Otevře Bezdrátové sítě, klikněte Vyhledat Pak připojit