Nejde rozbalit zip soubor

Aktivní jsou jen ikony open a exit..velikost souboru ukazuje 500mb

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

K rozbalení použijte program WinRAR.

Je jednoduchý ale velmi účinný a určitě jej využijete kvůli jeho velké podpoře typů archívů.

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/komprese/win­rar/download/?g[hledano]=win­rar&g[oz]=3.92

To je sice pravda, ale nač doporučovat program, ke kterému bude třeba doinstalovat v případě potřeby otevření dalších archvívů ještě jeden program, který umí většinu formátů? V jednoduchosti je krása.

Další odpovědi
Rico

Doporučuji si stáhnout winzip který vám otevře složky v zipu,můžete si jej stáhnout např. na stahuj.cz , slunecnice.cz , instaluj.cz

GangstaHelper

samozřejmě že WinRAR je také velmi používaný porgram,ale já uvedl WinZIP protože se ptal na zip