Nejde přehrát DVD film na PC

Po nové instalaci nejdou v počítači přehrát DVD nosiče vždy se to sekne ale CD jdou přehrát stahl jsem znovu kodekxy a stále stejné předem děkuji F.Nepřehrje to ani VLC

Nejlepší odpověď
ondra07

Těžko říct, ale zkus si stáhnout program Divx player. A nebo zkus obnovit systém.

Další odpovědi
anonym

nepřehraje ani VLC ? ten by si s tím měl poradit hravě, možná to prostě jen špatně ve vlc otevíráte viz třetí krok.

1/ především to chce vždy nejnovější verzi VLC http://www.vi­deolan.org/vlc/

2/ otevřit program VLC

3/ menu Média → Otevřít disk…
(pozor, při přehrávání DVD disků neotevírejte jednotlivé VOB soubory ale použije volbu OTEVRIT DISK jinak vam to nemusi fungovat, tyto soubory jsou šifrované – sice velmi slabou metodou, ale jsou)

4/ vyberte písmeno jednotky (diskové zařízení) a [přehrát] …

opravdu vám tento postup nefunguje ? jiné DVD přehrajete ?