icurusL

Nejde odinstalovat hra, chybí mi .msi, co stím?

Dobrý den, asi před týdnem jsem dohrál hru Company of Heroes a chtěl jsem ji odinstalovat, ale najednou se mi objevilo chybné okno s tím, že mi chybí soubor Company of Heroes.msi, tak jsem se chtěl zeptat, jestli někdo neví co s tím?

Error 1316.A network error occurred while attempting to read from the file C:\Windows\In­staller\Compa­ny of Heroes.msi

Nejlepší odpověď
anonym

Použij k odinstalaci Revo ( ke stažení – http://www.re­vouninstaller­.com/start_fre­eware_download­.html ).
Pokud ani ten nepomůže (neznám tu hru), nezbude ti, než program (a veškerá nastavení) odmazat ´ručně´, včetně editace Registrů (a na to si, raději, najdi někoho zkušenějšího).