Acer

Nejde nainstalovat hradwer zvuk neboli repráky?

V jiném PC to šlo bez CD a v tomhle ne začne se to instalovat a pak tam skočí pozor a můžu buĎ ukončit instalaci nebo pokračovat když pokračuji restartuje se to a stále zvuk nejde.

Odpovědi
mosoj

Nainstaluj si pořádně zvukovou kartu a pak tu reprosoustavu normálně připoj.
Není třeba páchat žádné harakiri ( harakiri není software ani hardware!!)..

Hohny

To je taky rada nad zlato, uživatel píše, že mu nejde nainstalovat zvuková karta a vy mu napíšete ať ji normálně nainstaluje a připojí reproduktory :D

Hohny

Když tam skočí během instalace to pozor varování, co se tam píše? Zkuste se ještě podívat do „ovládací panely->hardware->správce zařízení“ nebo „start->spustit->devmgmt.msc“, máte v řadičích zvuku nějaké zvukové zařízení? Jde vám normálně v počítači na liště regulovat hlasitost?