Nejde mikrofon i přes všechna (správná) nastavení, co dál?

Používám sluchátka dohromady s mikrofonem.Sluchát­ka jdou, ale mikrofon NEJDE.Když zkouším nahrávat svůj hlas tak nic.Když nechám puštěnou hudbu přes pc a začnu nahrávat,mikrofon jí nahraje ale můj hlas ne.Už nevim co s tim…nevíte někdo?

Nejlepší odpověď
kenyrts

já bych se přece jenom ještě jednou podíval-start-ovládací panely-zvuky,zvuková zařízení-záložka hlasitost-hlasitost zařízení-upřesnit-otevře se řada táhel pokud tam není mikrofón-vlevo záložka možnosti-vybrat mikrofón a zatrhnout,podívat se jestli není táhlo dole a navíc zatrženo stišit,toť vše.

ještě něco,když po otevření zvuky v ovlad.panelech otevřete záložku hlas,tak se dá spustit test zařízení-UDĚLEJTE SI HO!!!!