panenka

Nejde mi zvuk2

repráky mi jdou zřejmě bude něco v počítači.pot­řebuji vědět co udělat v počítači se zvukem prosím opřesný postup děkuji

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Tak teď mě napadlo, jestli jste si třeba omylem nezmáčkla tlačítko Mute (ztlumit) na klávesnici?

Takže, chtělo by to podrobnější informace … Jaký máte windows? Jaký typ zvukové karty? atd.

Toto je tip pro windows XP (apod.):

Jděte Start>Spustit

Napište sndvol32 a stiskněte enter.

Zde zkontrolujte nastavení: Zajímá Vás hlavně první (hlavní) posuvník, a pak posuvník Wawe. Není nekterý z nich ztlumený, nebo na příliš nízké hlasitosti?

Toto nastavení je standardní Windowsovské, chtělo by to najít ještě, pokud ho máte, nastavení přímo od vaší zvukovky. To najdete v sys. oblasti (ikony vedle hodin). Zde hledejte neco podobného – posuvníky (někdy i kolečka) k nastavování hlasitosti.

Zde by Vás mohlo zajímat : Master volume, Wave, rear green in atp.