Nejde mi zvuk u videoklipů z www.youtube.com

Nejde mi zvuk u videoklipů z www.youtube.com , ale hudba v počítači , i na jiných stránkách mi jde přehrát se zvukem. Prosím o radu , nechybí mi třeba něco nainstalované v mém PC ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zkuste video přehrát na jiných stránkách. A mělo by to jít. v případě, že by to šlo se zvukem a na youtube netak je kontaktujte.
nebo si zkuste video stáhnout do počítače a otevřít ho v programu např. Windows Media Player. Video si přehrajte na stránce uvedené ve zdroji.

Zdroj: www.ceknito.cz/

Další odpovědi:

Bronzový

Koukni se vpravo dole, zda jsi nahodou nezakazala zvuk, nebo ho nemas posunuty na min.

Bronzový

Návody a řešení se zdají být jednoduché, od nastaveních na zařízení pro přehrávání, aktualizace ovladače zvukovky atd. Opravdu jedna uživatelka po aktualizaci IExploreru na 8 neslyšela zvuk ani z videí na Streamu. Má XP. A podobný problém jsem řešil i já několik dní. Pomohl jsem si Obnovou systému do stavu kdy ještě zvuk fungoval. Poté jsem znovu zaktualizoval vše potřebné a klepu na dřevo.

Ten odkaz není webová stránka, vložit do Prohlížeče nebo hledat v Počítači.

Zdroj: C:\Windows\System32\rstrui.exe

nejjednodussi reseni je ze si stahnes novej driver na zvuk a znova ho nainstalujes,pokud ti to nepomuze tak jsi si asi zmenila nastaveni zvuku

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.