miichaaeelaa

Nejde mi zvuk u videoklipů z www.youtube.com

Nejde mi zvuk u videoklipů z www.youtube.com , ale hudba v počítači , i na jiných stránkách mi jde přehrát se zvukem. Prosím o radu , nechybí mi třeba něco nainstalované v mém PC ?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste video přehrát na jiných stránkách. A mělo by to jít. v případě, že by to šlo se zvukem a na youtube netak je kontaktujte.
nebo si zkuste video stáhnout do počítače a otevřít ho v programu např. Windows Media Player. Video si přehrajte na stránce uvedené ve zdroji.

Zdroj: www.ceknito.cz/

Další odpovědi
Retko

Koukni se vpravo dole, zda jsi nahodou nezakazala zvuk, nebo ho nemas posunuty na min.

fortin

Návody a řešení se zdají být jednoduché, od nastaveních na zařízení pro přehrávání, aktualizace ovladače zvukovky atd. Opravdu jedna uživatelka po aktualizaci IExploreru na 8 neslyšela zvuk ani z videí na Streamu. Má XP. A podobný problém jsem řešil i já několik dní. Pomohl jsem si Obnovou systému do stavu kdy ještě zvuk fungoval. Poté jsem znovu zaktualizoval vše potřebné a klepu na dřevo.

Ten odkaz není webová stránka, vložit do Prohlížeče nebo hledat v Počítači.

Zdroj: C:\Windows\Sys­tem32\rstrui.e­xe

denimirl

nejjednodussi reseni je ze si stahnes novej driver na zvuk a znova ho nainstalujes,pokud ti to nepomuze tak jsi si asi zmenila nastaveni zvuku