W88HG

nejde mi zvuk i kdiš mám zapli všechno na ovladaču stehně mi youtube jde z rýchleně a ne funguje zvuk jen mi de zvuk na

nejde mi zvuk i kdiš mám zapli všechno na ovladaču stehně mi youtube jde z rýchleně a ne funguje zvuk jen mi de zvuk na windows media player !!! poradte mi

Nejlepší odpověď
Bedy

Za prvé – buďte v klidu, nepanikařte.
Za druhé – jaký používáte internetový prohlížeč? Nainstalujte si pro něj aktuální verzi Adobe Flash Playeru z http://get.ado­be.com/cz/flas­hplayer/other­versions/

Před stažením dole zrušte tu fajfku u toho Ano, chci nainstalovat Google Chrome/Toolbar/McA­fee Security Scan Plus apod.

V případě, že to instalace aktuální verze Adobe Flash Playeru nespraví, požádám Vám o výpis z programu Hijackthis, zda-li v počítači není něco nechtěného.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log

Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou (klikněte na Bedy-Poslat zprávu) nebo ho vložte sem jako doplnění otázky.

Další odpovědi
honza19hk

Až spravíš ten zvuk, začni se učit češtinu, tohle se nedá ani číst.

Braník

to je masakr vůči českému jazyku,na obrázku vypadáš jako dospělý chlap,ale s trochou prázdnoty v tom co je nad límcem výše
nedá se na to odpovědět nic jiného