Nejde mi zvuk

Zvukovou kartu jsem zkontroloval a je v pohodě, ale zvuk nejde.
Doplňuji:
Znělka windows mi nejde, žádný zvuk mi nejde.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Tak ještě jednou a v klidu. Jaký zvuk ti nejde?
Z cédéčka (dvdčka) nebo i po přihlášení znělka windows nebo jaký zvuk?
Zkoušel jsi ovladač hlasitosti? Není to vypnuté. (start- programy- příslušenství- zábava- ovladač hlasitosti).

Zlatý

nedostatecny popis ...

je to dotaz typu "zkusil jsem vsechno co se dalo a nejde to" - to neni dotaz jen jakasi forma vymluvy :-) ve ktere chybi sebemensi naznak uzitecne informace pro nekoho kdo by mel vecne poradit ...

uzitecne iformace jsou napriklad: jakou mas vlastne zvukovou kartu? To ani netusime, je to vubec samostatna zvukovka nebo jen cip na zakladni desce ? jak jsi zvukovou kartu konkretne kontroloval ?, jake ovladace byly instalovany (odkud, pripadne verze)? jak mas realizovano zapojeni na reproduktory/sluchatka? zkontroloval si nastaveni hlasitosti/mute v softwarovem mixeru i na reprosoustave/zesilovaci ? atp.

navrhuji pokracovat vyse^ pod odkazem "Diskuse: ..."

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

jakou mas vlastne zvukovou kartu? To ani netusime, je to vubec samostatna zvukovka nebo jen cip na zakladni desce ? jak jsi zvukovou kartu konkretne kontroloval ?, jake ovladace byly instalovany (odkud, pripadne verze)? jak mas realizovano zapojeni na reproduktory/sluchatka? zkontroloval si nastaveni hlasitosti/mute v softwarovem mixeru i na reprosoustave/zesilovaci ? atp.

Zlatý

Miroslavst

Já už jsem to vzdal, jelikož během chvíle byly včera 4 otázky ve znění" nejde mi zvuk".
Kartu kontroloval a je dle něj OK. Na druhou stranu když jsem radil, zda má zasunuté sluchátka-repro do správné zdířky a zda má kartu dobře nasunotou ve slotu byla jeho odpověď: do zdířky ano, ale co to je zvuková karta?
Chvíli na to další dotazy, že nejde zvuk.
Z tohoto soudím, že to s tou kontrolou nebude asi tak úplně perfektní.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.