Bukishek

Nejde mi zvuk

Zvukovou kartu jsem zkontroloval a je v pohodě, ale zvuk nejde.
Doplňuji:
Znělka windows mi nejde, žádný zvuk mi nejde.

Odpovědi
Miroslavst

Tak ještě jednou a v klidu. Jaký zvuk ti nejde?
Z cédéčka (dvdčka) nebo i po přihlášení znělka windows nebo jaký zvuk?
Zkoušel jsi ovladač hlasitosti? Není to vypnuté. (start-programy-příslušenství-zábava-ovladač hlasitosti).

anonym

nedostatecny popis …

je to dotaz typu „zkusil jsem vsechno co se dalo a nejde to“ – to neni dotaz jen jakasi forma vymluvy 🙂 ve ktere chybi sebemensi naznak uzitecne informace pro nekoho kdo by mel vecne poradit …

uzitecne iformace jsou napriklad: jakou mas vlastne zvukovou kartu? To ani netusime, je to vubec samostatna zvukovka nebo jen cip na zakladni desce ? jak jsi zvukovou kartu konkretne kontroloval ?, jake ovladace byly instalovany (odkud, pripadne verze)? jak mas realizovano zapojeni na reproduktory/sluchat­ka? zkontroloval si nastaveni hlasitosti/mute v softwarovem mixeru i na reprosoustave/ze­silovaci ? atp.

navrhuji pokracovat vyse^ pod odkazem „Diskuse: …“

anonym

jakou mas vlastne zvukovou kartu? To ani netusime, je to vubec samostatna zvukovka nebo jen cip na zakladni desce ? jak jsi zvukovou kartu konkretne kontroloval ?, jake ovladace byly instalovany (odkud, pripadne verze)? jak mas realizovano zapojeni na reproduktory/sluchat­ka? zkontroloval si nastaveni hlasitosti/mute v softwarovem mixeru i na reprosoustave/ze­silovaci ? atp.

Miroslavst

Já už jsem to vzdal, jelikož během chvíle byly včera 4 otázky ve znění" nejde mi zvuk".
Kartu kontroloval a je dle něj OK. Na druhou stranu když jsem radil, zda má zasunuté sluchátka-repro do správné zdířky a zda má kartu dobře nasunotou ve slotu byla jeho odpověď: do zdířky ano, ale co to je zvuková karta?
Chvíli na to další dotazy, že nejde zvuk.
Z tohoto soudím, že to s tou kontrolou nebude asi tak úplně perfektní.