Bukishek

Nejde mi zvuk.

Ahoj, potřeboval bych poradit. Rozdělal jsem počítač a vysál jsem prach. Od té doby mi nejde zvuk. Děkuji za radu.
Doplňuji:
No, do té zelené zdířky jsem to zapojil, ale nevím, kde je zvuková karta.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No, zvukovku si asi nevysál, takže tím to nebude. Zapojil si správně repráky? Zelená zdířka.
Nevystrčil jsi zvukovku z portu?
Jaký zvuk ti nejde? Z cédéčka? Máš zapojený kablík?
A jinak nevím. Asi jsi to pos…l
Doplňuji:
Zvuková karta je uvnitř počítače a je to ta součástka-karta, která má na sobě právě tu zelenou zdířku.
Grafická karta je ta, kam máš zapojený monitor.