Jupiter Sek

Nejde mi změnit domovská stránka

Když zapnu prohlížeč (Firefox 26,0) se mi ukáže stránka firefoxu. Když si nastavím Google jako domovskou stránku, tak normálně funguje. Ale když vypnu a znovu zapnu Firefox, mám nastavenou domovskou stránku aplikace Firefox. Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

Nemas v pc nejakou havet na ochranu domovske stranky ?… zmnena domovske stranky ..firefox .. http://suppor­t.mozilla.org/cs/kb/Jak%­20nastavit%20do­movskou%20str%C3%A1­nku pokud mas rad firefox tak ti doporucim prohlizec Comodo IceDragon.. ma krapet lepsi zabezpeceni nez mozilla ..
pri instaci si muzes nastavit DNS servery od Comoda … ale jen tak pro jistotu si stahni toto ..Junk Remowal Tool … http://downlo­ad.cnet.com/Jun­kware-Removal-Tool/3000-8022_4-75910255.html pokud je v PC a prohlizeci nejakej smejd tak se ho zbavis …program je bez instalace .. a odstranuje napriklad toto …

Ask Toolbar
Babylon
Browser Manager
Claro / iSearch
Conduit
Coupon Printer for Windows
Crossrider
Facemoods / Funmoods
iLivid
IncrediBar
MyWebSearch
Searchqu
Web Assistant

Další odpovědi
ivzez

Firefox někdy „blbne“.

Otevřete si v jednom panelu stránku, kterou chcete používat jako výchozí,
případně několik panelů se stránkami, které nejčastěji navštěvujete
a pak vyberte volbu, že se mají při spuštění FF otvírat právě otevřené panely.