TeruLe

Nejde mi zapnout mobil.Zapína se jen když ho dam na nabiječku ale zapne se jen proto aby se to nabilo.

Db. Nedavno mi z opravny vratily mobil ZAPLEJ. Po tom co jsem se dozvedela že jde špatne zapínat tak mi došlo proč mi ho vratily zaplej.Kdysi se mi toto nestavalo.Nedá se ješte nejakým jinym zpusobem zapnout?

Nejlepší odpověď
beer

Vypadá to slabou baterii, předpokládám, že na nabíječce je mobil funkční.
Podívej se do papírů, které ti dal po opravě servis. Tam by měla být zmínka o stavu baterie v %.
Jinak reklamace.

Další odpovědi
Ella

znovu ho reklamuj nebo dej opravit a pro příště, když si vyzvedáváš věci z opravy hned na místě si vyzkoušej, jestli fungují! Když ti z opravy vrátí zapnutý mobil? to je jakoby to vrátili zaplej fén třeba…

Duvemblejt

Baterka buď odešla , nebo je slabá (životnost)

Zdroj: mojehlavamyslí