tomasdienstb

Nejde mi webkamera,zobrazují se jen barevné pruhy.Co mám dělat?

Namísto obrazu webkamery se mi zobrazují jen barevné pruhy.Zkontroloval jsem zapojení,ale přád…

Odpovědi
Bedy

Zkuste odinstalovat a znovu nainstalovat ovladače k webkameře. Pokud nai to nepomůže, zkuste kameru připojit do jiného počítače.
Pokud i tam budou barevné pruhy místo obrazu, kameru odevzdejte do sběrného dvor a kupte si novou. S výběrem mohu pomoci.

Europa

Zkoušel jsi ji zaostřovat? A odpovídá tvému počítači?