vivatisCZ

Nejde mi vložit toplist na web

Čím víc to zkouším tak tím víc se domnívám toho, že toplist.cz je jen nějaký podvod to by však nevysvětlovalo proč to ostatní stránky mají a mně to nejde.Tedyjak to tam vlastně dávám.Snažim se to tam dát už několik týdnů a taky že mi chodějí i emaily kde je napsáno, že musim umístit html kod.Já však chci takovou tu tabulku, která ukazuje kolik lidí je online atd. tedy jdu na toplist.cz → editovat → přihlásim se pomocí ID a hesla → objevím se na nastavení kde mohu nastavit můj email,heslo,web a další → poté v menu kliknu na Kod na stránku → zvolím si to počítadlo co ukazuje kolik lidí je online → u java skriptu mám všude Ne → u Další volby mám vždy první možnost tedy Kompatibilní a Homepage → dám vypsat kod → kod zkopíruji a vložim na web do formátovaného textu(ten kde se používají java skripty) → dám uložit → a jediné co tam je je nějakej kod konkrétně < span="">
src=„http://t­oplist.cz/cou­nt.asp?id=MÉID&lo­go=mc“ border=„0“ alt=„TOPlist“ width=„88“ height=„60“/> → pokud na ten odkaz kliknu hodí mně to na hlavní stránku toplist.cz
PRO INFO:
Web je hostován u webgarden.cz

Odpovědi
marijakes

Zkus se zeptat někoho na webgardenu, komu to funguje, ale třeba na blog.cz se nevkládá celý kód, ale je číslo ID.
Doplňuji:
na blg.cz jsou již cesty přednastavené podle toho, kdo statistiku poskytuje. Možná je to na webgardenu podobné.

pl4toon

Jedná se o web generovaný přes tu jejich aplikaci, nebo jste si ho udělal sám?