Martin Tomča

Mám za úkol udělat herbář, ale nejde mi to, protože se vetšina kytek trhá. Co s tím mohu dělat?

Mám za úkol udělat herbár, ale nejde mi to, protože se vetšina kytek trhá. (Okvětní lístky) Co s tím mohu dělat?

Odpovědi
Drap

Nesmíš je trhat přezrálé a nesmíš spěchat ani při sušení.

Danina65

Jemně, hlavně jemně zacházet a projevit značnou dávku trpělivosti, neboj, fakt to jde. 🙂

quentos

Cituji ten červený rámeček: „Ptejte se na co chcete, nejlépe však tázací větou. Nezapomínejte na otazník!“