nikolenka25

Nejde mi to sdílet na youtube

Potřebuji nutnou pomoc.Mám Windows Movie Maker a tak jsem udělala moje první video.Uložila jsem si to do moji složky.Když jsem to chtěla dat na youtube tak sjem dala nahrát dala jsem tam video a informace.Najednou to zůstane stát je tam jen napsané že se to spracovavá.To chápu.Jenže moji kamarádce se to naběhne hned a já musím furt čekat.Nejde mi to poradíte mi prosím??

Odpovědi
anonym

pokud sem pochopil, tak je to nahrání.. to je normální a závisí to na velikosti videa.. Pokud tam kamarádka dává malá videa je to hned, pokud tam dáváte velké, tak se video zpracovává déle