tom004

„Nejde mi to do kebule …… na rozum“.

Nevíte jak jsme mohli,my odrostlejší, zmáknout maturitu, bez počítačů,e-mailů,a jiných podobných udělátek?

Nejlepší odpověď
ladyhawke

Každá doba má svoje, mění se technické prostředky ale účel který plní je v podstatě stále stejný.

Lidi dnes nehodí do knihoven, nevedou nástěnky, nesestavují rešerše, … dělá se to prostě jinak, ale v podstatě za stejným účelem.

Další odpovědi
Lenjička

Právě, že jste to uměli sami za sebe. Naučili jste se hledat v knihách a nemuseli jste mít Odpovědi.cz, aby vám pomáhaly 😁

jey

My jsme nevyrostli v systemu „Skola hrou“ ale Skola skolou. Informace nam byly sdelovany, my jsme se je MUSELI naucit. Ucitele meli OSNOVY podle kterych se celostatne ridili a odvadeli slusnou praci ! KAZEN byla hlavnim duvodem soustredeni a plneni ukolu a RESPECT byl samozrejmosti.
Rodice nasi doby vseobecne plne podporovaly Skolu a Ucitele.
Jo, kde ze ty doby systematickeho vzdelavani jsou !!! A ovsem meli jsme to ve VLASTNI hlave, meli jsme proste potrebne znalosti k maturitam a vsem tem ostatnim zkouskam !

Tlaky

Jelikož žádná „udělátka“ nebyla,musela stačit vlastní hlava.