tuCZek

Nejde mi stahovat z YouTube přes aTube Catcher. Netuší někdo proč?

… hláška že došlo k chybě,je možné že video neexistuje nebo je nedostupné … blablabla
Mimochodem pěkně zdravím

Nejlepší odpověď
panenka

Taky se mě to ukazovalo já jsem si nainstalovala novou verzi aTube Catcher a pak mě stahování šlo bez potíží.
Ted už vím,že když mě to nejde stačí přejít na novou verzi aTube Catcher

Další odpovědi
anonym

Jeee ! Kde jste byl ?? Tak dlouho se dovolenkovat ! To je na tyden bez palecku !!
P.S. U me se nic nezmenilo . Porad umim na internetu jen Odpovedi a poslat mail. ☹
Ale vy jste se nezmenil ani po 2 mesicich ! Porad stejne hezky !! 🙂 -iv-

kost

Jestli si chceš stáhnout hudbu z youtube použij stránku http://www.mp3tu­be.cz/ tu používám já )

DDarent

protože video je chráněný autorským právem.....