popcorn

nejde mi stahovat na uloz.to

ahoj jednou sem zkousela stahnout jeden film a druhy den se mi tam nic neukazalo tak jsem to zkusila znovu a tam se mi zoobrazilo ze uz stahuju nevite čím to je?

Nejlepší odpověď
štamgast

Restartuj PC. Mně se to taky stává. Je to tím, že PC si pamatuje ten link toho stahování a z uložta nesmíš ve free stahovat víc, jak jeden soubor.

Další odpovědi
jennysh

Poradil bych,jak udělat,aby jste mohla/mohli stahovat z free slotů více souborů najednou v prohlížeči,ale, nevím zda-li by to bylo vhodné. Postup napíšu,pouze v případě velkého zájmu uživatelů.