kobranek

Nejde mi spustit Minecraft, co mám dělat?

Jednou jsem updateoval Minecraft. Přitom jsem ještě instaloval do minecraftu TMI. Ten autor videa ale říkal, že při tom TMI nemůžu mít Minecraft zaplej. A já ho zaplej měl. Updateoval jsem ho. A vždycky, když jsem Minecraft zapl a přihlásil se, se mi objevilo Updating Minecraft až do teď. Co mám dělat? Prosím, pomozte mi.

Odpovědi
www

Je to jednoduché.
Navštiv s otázkou Minecraft fórum a tam se to dozvíš přímo od hráčů velice rychle.