Hifive

Nejde mi spustit CD

Dobrý den,
dnes jsem si koupila CD angličtina za 30 dní a když jsem ho chtěla zapnout, napsalo mi to: 'Verze souboru není kompatibilní se spuštěnou verzí systému Windows. Ověřte systémové informace počítače, zda je potřeba verze programu x86 (32bitová) nebo x64 (64bitová), a kontaktujte vydavatele softwaru." Nevíte někdo, co s tím? Děkuju za případné rady.

Odpovědi
Děda Louda

Ověřte systémové informace počítače, zda je potřeba verze programu x86 (32bitová) nebo x64 (64bitová), a kontaktujte vydavatele softwaru.

anonym

Nainstaluj si na PC Linux a vykašli se na Windows
http://www.ku­buntu.cz/

Michal Kole

Zkus režim kompatibily, ale upřimě to asi taky moc nepůjde.

Podívej se na web výrobce zda není nějaký patch/hotfix (oprava)

Program je asi už starší a nezná nové Windows (vadí hlavně novější zabepečení Windows před různými viry a starší software tyto ochrany nezná- analogie je to něco jako kdyby jsi chodila nakupovat a musela jsi mít klíč od dveří obchodu)

Zkus mi napsat více na mail michal.kolesa@seznam.cz hlavně konfiguraci PC (Windows XP nebo 7)
a bitovou edici (64 bitů nebo 32 bitů)

Nožná máš taky nějaký security aplikace (antiviry), ty taky můžou dělat problémy.

Nezapomeň připsat jestli umíš plavat a zda dáš 50 m pod vodou. 🙂